S8 vs iPhone 6S/7

Waznx

Kilopat
Makaleler
3
Merhabalar, başlıkta belirtmiş olduğum gibi Samsung S8, iPhone 6s ve iPhone 7 modelleri arasında kaldım. 3,5-4 yılı iyisiyle kötüsüyle götürebilecek seçenek hangisidir? Telefonu gayet temiz ve düzgün kullanan birisiyim, şarjdan yana sıkıntım yok çünkü sürekli ilgilendim bir alet değil. Şimdiden önerileriniz ve açıklamalarınız için teşekkürler.

Önce iOS mu kullanmak istiyorsunuz yoksa Android mi, ona karar verin bence. Ben olsam kesinlikle S8 alırdım, birçok yönden daha üstün bir cihaz.

Dediğim gibi benim götürebilecek model olması lazım, Android veyahut iOS olması pek alakadar etmiyor beni fakat değişiklik iyi olur diyip iOS almakta var kafamda ama önceliğim beni uzun sene götürmesi.

Öncelikle 6S ile S8'i karşılaştıramazsınız. 2 sene önceki telefon...
Güncelliği ve özellikleri bakımından kesinlikle S8. Ama illaki iPhone olsun istiyorsanız 8'i beklemelisiniz.

Android alacaksanız S8 derim. iOS kullanacaksanız iPhone 7 alabilirsiniz. Önerim her daim S8 olacaktır çünkü yeni iPhone çıkmadı. Yeni iPhone çıkıncaya kadar S8 derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı