S9+ galeride bulunan fotoğraflar yeni telefona nasıl aktarılır?

Inanckilic

Hectopat
Yer
İstanbul/Küçükçekmece
Daha fazla  
S9+ cihazımdan S20FE cihaz satın alıp geçiş yapacağım galerimde önemli fotoğraf ve videolar var. Bunları yeni aldığım telefonun galerisine eksiksiz nasıl aktarabilirim? Wp yoluyla aslında tanıdığım birinden aktarma yapabilirim ancak kalite bozuluyor ve 20'ye yakın video olduğu için uzun sürecektir. Samsung telefondan diğer samsunga kolayca aktarım yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Smart Switch uygulamasiyla 15 20dk da halledebilirsiniz rehberinizde ki kişileri fotograflari yeni telefonunuza aktariyor. J7 Prime'dan A32'ye geçti babam 15 dakikalık gibi bir sürede fotograflar geldi.

Smart Switch uygulamasiyla 15 20dk da halledebilirsiniz rehberinizde ki kişileri fotograflari yeni telefonunuza aktariyor. J7 Prime'dan A32'ye geçti babam 15 dakikalık gibi bir sürede fotograflar geldi.

Rehberleri kişiler SIM kartımda zaten sadece galeriyi aktarması yeterli. Ancak ben resimlerimin ve videolarımın uygulamada kalmasını değil cihaza aktardığımda galeriye yüklenmesini istiyorum. Yani uygulamanın kendi içinde tutup galeriyi boş bırakmasını istemiyorum.

Son olarak kablolu aktarım şart mı yoksa uygulama kendi içinde depoluyor mu?

Rehberleri kişiler SIM kartımda zaten sadece galeriyi aktarması yeterli. Ancak ben resimlerimin ve videolarımın uygulamada kalmasını değil cihaza aktardığımda galeriye yüklenmesini istiyorum. Yani uygulamanın kendi içinde tutup galeriyi boş bırakmasını istemiyorum.

Son olarak kablolu aktarım şart mı yoksa uygulama kendi içinde depoluyor mu?

Kablosuz 2 teli yan yana koysan yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı