S9 Plus için Custom ROM önerisi

Makaleler
15
Merhaba. Bir süredir kız kardeşime cihaz arıyordum ve işi nihayet çözdüm.

Teyzemin elindeki iPhone X ve S9 Plus cihazlarını alıp tamir ettirip kullanacağız. Kardeşim X'i alacak.

S9 Plus'ın bildiğim kadarıyla dış camı ve arka kapağı çatlak. AMOLED kısmında çatlak yoksa ben bu cihazı kullanılabilir hale getirmek istiyorum.

Bunun için de açıkçası iyi bir Custom ROM önerisi istiyorum. Çatlak değilse ekranı, telefona önerilecek ROM'u kuracağım.

Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu öneririm:
EvoX isterseniz:

Merhaba. Bir süredir kız kardeşime cihaz arıyordum ve işi nihayet çözdüm.

Teyzemin elindeki iPhone X ve S9 Plus cihazlarını alıp tamir ettirip kullanacağız. Kardeşim X'i alacak.

S9 Plus'ın bildiğim kadarıyla dış camı ve arka kapağı çatlak. AMOLED kısmında çatlak yoksa ben bu cihazı kullanılabilir hale getirmek istiyorum.

Bunun için de açıkçası iyi bir Custom ROM önerisi istiyorum. Çatlak değilse ekranı, telefona önerilecek ROM'u kuracağım.

Teşekkür ederim şimdiden.
Pixel Experience en iyisidir hocam.

Arkadaşlar bu konu bir öneri konusu, kurup kurmamak ile alakalı fikir belirtme konusu değil.

Elimdeki cihaz zaten günümüz için gayet iyi olan bir S10e. Gayet de memnunum.

Ben evde bir yedek olsun kullanılabilsin istediğim için Custom ROM atmak istiyorum.

Açıkçası aklımda olanlar Evolution X Android 12 ve PixelExperience Android 12 idi.

Cihazlar elime ulaştığında durumu değerlendirip ona göre hareket edeceğim. Hem S9 Plus'ın da ekranının LCD kısmında kırık olup olmadığının garantisi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı