S9 Plus için Deji batarya alınır mı?

kaane

Kilopat
İnternette araştırdım şöyle, birkaç tane buldum ama 400 500 TL de vermek içimden gelmiyor. Deji batarya buldum, yanında set ile gönderiyorlar işime geliyor set olayı. 6 ayda çöp oluyor diyorlar, öyle bir durum olur mu bu telefon için? Ya da gidip orijinal batarya mı alayım? Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

@KojiroHyuga04 hocam siz kullanıyordunuz? Hangi bataryayı taktınız?
Merhaba.

Ben servis orijinaliyle yenilettim.

İnternette araştırdım şöyle, birkaç tane buldum ama 400 500 TL de vermek içimden gelmiyor. Deji batarya buldum, yanında set ile gönderiyorlar işime geliyor set olayı. 6 ayda çöp oluyor diyorlar, öyle bir durum olur mu bu telefon için? Ya da gidip orijinal batarya mı alayım? Tavsiyelerinizi bekliyorum :)
Merhaba.

Bence servis orijinaliyle yenileyin.

370₺ gibi bir fiyata geliyor, değer mi sizce? Kendim değiştiremezsem ek masraf olur daha fazla ödemiş olurum. Yani genel olarak baktığımızda değer mi?
1686079263985.png

370₺ gibi bir fiyata geliyor, değer mi sizce? Kendim değiştiremezsem ek masraf olur daha fazla ödemiş olurum. Yani genel olarak baktığımızda değer mi?
Merhaba hocam.

Bence değer. Şahsen bana 500 liraya patladı ama 1 2 seneye tekrar değiştirmek zorunda kalacağıma bir kere masraf yapayım daha iyi diye düşünmüştüm.

Cihazım bu arada değişimden sonra kendine geldi.

Merhaba hocam.

Bence değer. Şahsen bana 500 liraya patladı ama 1 2 seneye tekrar değiştirmek zorunda kalacağıma bir kere masraf yapayım daha iyi diye düşünmüştüm.

Cihazım bu arada değişimden sonra kendine geldi.
Bir de Samsung Members üzerinden test yaptım Resmi Yazılım uyarı veriyor, o yüzden de pek istemiyorum ama telefonda tüm hesaplarım falan var başka cihaza aktarması falan çok sürer. O halde değişim yoluna gitmeye çalışacağım bakalım. Teşekkür ediyorum :)

Geri
Yukarı