S9 Plus Ne Kadar Süre Kullanılabilir?

chepni

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Telefonumu yenilemeyi düşünüyorum. S9 Plus almak mantıklı olur mu? Kamera, işlemci, arayüz bakımından kaç sene gider sizce?

Yıllar önce aldığım Note 4 telefonumu halen kullanıyorum. Hiç bir eksikliğini hissetmedim. 1 defa yazılım atma gereği hissettim. S9, benim Note 4 telefonuma kıyasla çok daha güncel ve güçlü bir telefon. S9 Plus en az 3 sene rahat götürür. Bu tabi kullanıma bağlı. Ben telefonlarımı pek hor kullanmam mesela. Aksi gibi kardeşim de aldığı telefonu 1 senede ölüye çıkartır.

S6 Edge Plus kullanıcısı olarak hala donmadan takılmadan faal şekilde kullanıyorum 1 kere batarya değiştirdim. 4sene rahat götürür diyenlerdenim hatta telefonuna deger veren titiz biri iseniz 6sene canınız sıkılmadığı takdirde ve hala eskisi gibi dayanıklı telefonlar üretiyor iseler kullanırsınız.

Çok acelen yoksa ve sıfır alacaksan S10'u bekle derim, yok ben hem 2. el alıcağım dersen S9 Plus çıktığından beri geçen süreyi de baz alırsak 4 sene rahat götürür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…