S9 Plus telefonun kendi kendine ekranı açılıyor ve kapanıyor

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Son 1 aydır böyle saçma bir sorun mevcut, gece yatıyorum. Video izliyorum aniden ekran açılıyor 2 3 saniye sonra kapanıyor normalde ekran kapanma sürem 2 dakika, yalnız bir adam olduğum için bildirim gelmiyor, bildirim geldiğinde ekranı açan tek şey SMS ama yok o da gelmiyor, format attım, bildirim ayarlarını sıfırladım yok abi gün içinde sürekli kendi kendine açılıp kapanıyor. Bu saçma şeyin sebebi ne? Sorun diyebileceğim parmak izinin Flex'i takılı değil yuvası kırık olduğu için, güç tuşunda herhangi bir sorun yok tertemiz.

Ne olduğu hakkında bir fikrim yok ancak yaklaşık 1 yıldır A72 kullanıyorum ve bende aynı şeyi yaşıyorum. Sorun olduğunu sanmıyorum. Belki bir özelikden kaynaklı olabilir ve istemeden aktif etmişsinizdir.
Biraz araştırdım ve Samsung teknisyeninin Smart Lock açık olduğu için olabileceği yazısını gördüm. Ayarlardan Smart Lock'ın ne işe yaradığına bakabilir ve kapatabilirsin.

Son düzenleme:
Ne olduğu hakkında bir fikrim yok ancak yaklaşık 1 yıldır A72 kullanıyorum ve bende aynı şeyi yaşıyorum. Sorun olduğunu sanmıyorum. Belki bir özelikden kaynaklı olabilir ve istemeden aktif etmişsinizdir.

Yok reisim ya bu telefonun tüm her şeyini biliyorum, ayarlarda böyle bir şey yok, bildirim olarak seçebiliyorsun ama yok onda da yok.

Yok reisim ya bu telefonun tüm her şeyini biliyorum, ayarlarda böyle bir şey yok, bildirim olarak seçebiliyorsun ama yok onda da yok.
Son yazdığım Smart Lock kısmına göz atın.

Son yazdığım Smart lock kısmına göz atın.

Kapalı zaten kullandığım bir özellik değil, güncelleme falan da almadı yani ne saçma olay ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı