Saatlerce sıkılmadan oynayabileceğim oyun önerisi

Oyunu indirmiştim ama Türkçe yamasız bir şey anlaşılmaz gibiydi sildim o yüzden.

Türkçe yaması internette mevcut ama oyunun old versiyon 101 beta sürümünde çalışıyor. Steam üzerinden oyunun o sürümünüde indirebilirsiniz.
Düzeltme: Sanırım yama kurmak istemiyorsun şimdi anladım.

Batman arkham asylum orijinal oynamak indirim harici cep yakabilir.
Epic gamesi sıkı takip eden biriyseniz borderlands 2 ücretsiz verildi. O da iyi sarar.
Gog gamesi sıkı takip ettiyseniz metro redux birkaç serisi verildi.

bunlar dışında aklıma gelenler:
Terraria, l4d2, rainbow six vegas 2, bf2, cod 4 modern warfare 1-2-3, crysis 1-2 belki 3, vampire survivors

Bir de istediğiniz oyun, türe bağlı bir şeydir mesela yarış oyunu müptelaları need for speede aylarını gömer sıkılmaz ama ben yarım saat oynayıp sıkılıyorum. Tür belirtebilirsiniz daha nokta atışı yorumlar için

Batman Arkham asylum orijinal oynamak indirim harici cep yakabilir.
Epic Games'i sıkı takip eden biriyseniz Borderlands 2 ücretsiz verildi. O da iyi sarar.
GOG Game'si sıkı takip ettiyseniz metro Redux birkaç serisi verildi.

Bunlar dışında aklıma gelenler:
Terraria, l4D2, Rainbow Six Vegas 2, BF2, CoD 4 Modern Warfare 1-2-3, Crysis 1-2 belki 3, vampire survivors.

Bir de istediğiniz oyun, türe bağlı bir şeydir mesela yarış oyunu müptelaları Need for Speed'e aylarını gömer sıkılmaz ama ben yarım saat oynayıp sıkılıyorum. Tür belirtebilirsiniz daha nokta atışı yorumlar için.

Dostum önerilerin için sağ ol birçoğunu istek listeme ekledim indirim geldiği zaman indireceğim tür çok fark etmiyor benim için.

Oyunlardan birisi 8 GB RAM yetmiyor yani sistemime o yüzden paketi almak biraz saçma o oyun da paketin içindeydi sanırım.

8 GB RAM istiyor sistem kaldırmıyor.
O paketi alırsan hem BioShock 1, hem 2, hem de BioShock infinite veriyor. 1 ve 2'yi oynarsın 3. ise pc falan alırsan. Olmadı Geforce Now al o şekilde oyna istediğin oyunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı