Saatte 200 m su geçirmezlik takıntısı

saturn6

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar saatte dayanıklılık ve su geçirmezlik benim için önemli, diyeceksiniz ki dalgıç mısın? Hayır ama su geçirmezlik ve dayanıklılık benim için önemli, tüm saatlerim ikinci el olsa da en az 200 m su geçirmezdir, bana 200 m ve üstü su geçirmezliğe sahip önereceğiniz analog saatleri alayım, ama bir saate de servet ödeyecek değilim haberiniz olsun.

Bütçe belirtmeden öneri konusu açmayın. Servet ödeyecek değilim demişsiniz de, kimine göre 5000 çok pahalıdır, kimine göre orta, Rolex, Jacob & Co gibi markalardan saat alanlara bedava gelecektir. Bütçe belirtmeniz gerekiyor.

Bu bütçelerin kralı seiko ve Casio'dur. 200M su geçirmemezlik takıntısı çok saçma, bence takıntınızdan kurtulup daha iyi bir saat alın.

Bende sana iki marka söyleyeyim gerçek kral denizaltı çeliğinden 500 m su geçirmez saat üretiyorlar. Alman steinhart ve sinn sitelerinden bakabilirsin.

Bende sana iki marka söyleyeyim gerçek kral denizaltı çeliğinden 500 m su geçirmez saat üretiyorlar. Alman steinhart ve sinn sitelerinden bakabilirsin.

İyi de hocam, onların üretim amacı dağcılık, dalgıç veya herhangi bir outdoor iş için üretiliyor. Siz günlük hayatta kullanacaksanız ne gerek var?

Geri
Yukarı