Sabah kalkmakta zorlanmak

King Dad

Picopat
Daha fazla  
Sabah işe gitmek için kalktığımda zorlanıyorum sebebinin geç yatmaktan olduğunu düşünüyorum fakat erken yatınca uykuya dalamıyorum ve sonuç böyle oluyor. Başka bir nedenleri olabilir mi ve rahat kalkabilmek için kaç saatlik uyku yeterlidir yardımcı olur musunuz?

Aynı durumdayım. Sizin gibi erken yatmaya çalışınca uyuyamıyorum saat iyice 1'lere 12'lere gelince uyku bastırıyor sabah kalkınca dünyanın sonu.

Hocam sabah sizi yataktan çıkaracak bir şey yoksa güne başlamak dünyanın en angarya işi haline gelir. Ben çok düzensiz uyurum, nasıl uyku düzeni sahip olunmazın vücut bulmuş haliyim. Bir gün gece üçte yatar öğlen birde kalkarım, ertesi gün hiç uyumam, ondan sonraki gün 5-6 saat uyurum vesaire..

Ancak ertesi gün bir planım olsa ya ona yetişmek için ya da onu güne sığdırmak için uyuma saatimi tam ayarlayamasam da istediğim saatte zınk diye dikilirim.

Cuma gecesi uyumamaya çalışın cumartesi akşam saat 7-8'e kadar dayanıp cumartesi akşamı uyku çöker ve ister istemez uyursun ve sabah 8-9 da kalkarsan uyku düzenin düzelir. Ama sonraki günlerde gece 12'den sonra uyanık kalmayın.

Bana da biri yardımcı olabilir mi? Bende bu arkadaşla aynı durumdayım fakat daha beter. Alarm işlemiyor uyanamıyorum. Dünyanın sonu gibi geliyor sanki yolculuk yapıyorum. Erken uyanınca bir yere yattığım an uykum geliyor ve uyuya kalıyorum. Uykum sürekli kaçıyor ve eğlenmek istiyorum. Yatakta sürekli zıplıyorum delirmekten.
Bu saatte şu an hiç uykum yok.

Sabah işe gitmek için kalktığımda zorlanıyorum sebebinin geç yatmaktan olduğunu düşünüyorum fakat erken yatınca uykuya dalamıyorum ve sonuç böyle oluyor. Başka bir nedenleri olabilir mi ve rahat kalkabilmek için kaç saatlik uyku yeterlidir yardımcı olur musunuz?
Bana da biri yardımcı olabilir mi? Bende bu arkadaşla aynı durumdayım fakat daha beter. Alarm işlemiyor uyanamıyorum. Dünyanın sonu gibi geliyor sanki yolculuk yapıyorum. Erken uyanınca bir yere yattığım an uykum geliyor ve uyuya kalıyorum. Uykum sürekli kaçıyor ve eğlenmek istiyorum. Yatakta sürekli zıplıyorum delirmekten.
Bu saatte şu an hiç uykum yok.
Bunun sebebi kaliteli uyku uyumamanızdır. Barış Özcan bir videosunda bahsediyor :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı