Sabotaj neden bu kadar kötü?

Dayı ne anlatıyorsun.

Vuruş hissiyatı namına hiçbir şey yok.

Bende aynısını dedim zaten ben güzel demedimki dedimki adam ölmüyor adam bayılıyor.

Onun dışında adama ateş ettiğinde crossun üstünde çıkan X işareti dışında adama merminin vurduğunu anlamıyorsun. Berbat bir oyun.

Eğer CS:GO oynayamıyosanız bu oyunda sekme diye bir şey olmadığından oynayabilirsiniz bir de glock u beğendim Black Mesa'dan çalmışlar sanırım.

Sabotaj önce tactic Force olarak çıktı ve açık betada konsept değişikliğine gidip sabotaj yaptılar. Daha çok Zula kitlesini hedef alarak ortaya çıkmıştı fakat gerek oynanışı gerek iğrenç haritaları olsun oyunu başarısız yaptı. Vuruşları ve silah sesleri güzel olsa belki oynanırdı ama P2W olmasa da eklentisiz silahları çöptü. Zula turnuvalar da ve Enes batur gibi büyük kanalların oyunu oynamasıyla büyük kitlelere ulaşmıştı fakat sabotaj birkaç yayıncının videosu dışında pek reklamı yapılmadığı için tutmadı. Bence gelişime açık bir oyun fakat yapımcıları ne yapıyor bilmiyorum.

Gelişmeye açık falan değil oyunda fizik yok oyunun mekanikleri 2004'te çıkmış CS Source'u andırıyor.

Gelişmeye açık falan değil oyunda fizik yok oyunun mekanikleri 2004'te çıkmış CS Source'u andırıyor.

Açıkçası o oyunun elden geçmesi gerekiyor. Kapalı beta zamanlarını hatırlıyorum da fena değildi sadece oyuncu kitlesi Zula oyuncuları olduğu için oyunun oynayışı yaban gelmişti. Bir Zula değildi fakat 2004 yapımı bir oyun hiç değildi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…