Sabotaj oyunu kaç GB?

Massaka-Diablo

Picopat
Arkadaşlar oyunu telefonun internetinden indiricemde sistem gereksinimlerinde 10 GB yazıyor ama benim sorduğum soru mesela Steam'da oyun indirirken sistem gereksinimlerinde 5 GB yazar ama 3 GB indirir gibi. Bende sistem gereksinimleri 10 GB olan oyun ne kadar indirir? (Soruyu biraz karışık anlatmış olabilirim kusura bakmayın.)

Arkadaşlar oyunu telefonun internetinden indiricemde sistem gereksinimlerinde 10 GB yazıyor ama benim sorduğum soru mesela Steam'da oyun indirirken sistem gereksinimlerinde 5 GB yazar ama 3 GB indirir gibi. Bende sistem gereksinimleri 10 GB olan oyun ne kadar indirir? (Soruyu biraz karışık anlatmış olabilirim kusura bakmayın.)

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    2,1 KB · Görüntüleme: 563
13 GB diye hatırlıyorum ama yüklemeni önermem. Diğer Türk oyunları ciddi anlamda çok kötü gerek oynanış gerek kitlesi...

Şimdilik yükleme bence oyun şu anda çok kötü.

Şu anda çok kötü dediğin optimizasyon falan mı?
13 GB diye hatırlıyorum ama yüklemeni önermem. Diğer Türk oyunları ciddi anlamda çok kötü gerek oynanış gerek kitlesi...

Ben arkadaşımla vs atmak için ve herkes tek oynamak için indirmeyi düşünüyorum. Oyunun yapımcıları YouTube'da ara ara canlı yayın yapıyorlar yayın sonu hediye veriyorlar hep alıyorum hediyeyi. Oyunuda beğendim grafiklerini. İndirip deneyeceğim.

Şu anda çok kötü dediğin optimizasyon falan mı?

Ben arkadaşımla vs atmak için ve herkes tek oynamak için indirmeyi düşünüyorum. Oyunun yapımcıları YouTube'da ara ara canlı yayın yapıyorlar yayın sonu hediye veriyorlar hep alıyorum hediyeyi. Oyunuda beğendim grafiklerini. İndirip deneyeceğim.
Fizikleri berbat. Grafikler de iyi değil. Önermem.

Klasik Türk oyunu aslında. Oynanışı çok aşırı basit. Daha önce BF Serisi, CoD, Cs:go vb. gibi oyunları oynadıysan ki öyledir çok rahat bir şekilde oynarsın. Sağ-sol yapa yapa ateş etmeler(mermielrin dümdüz gitmesi) zıplayarak felan ateş ettiğinde de mermilerin hep dümdüz gidiyor :D Çok saçma ve çok basit bi oynanışı var. Şahsen yüklediğim gün sildim ben.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı