Saç için şampuan önerisi

Kendi saç yapına uygun doğru Toni&Guy şampuanını kullanırsan istediğin sonucu elde edebileceğini düşünüyorum. Benim saçlarım çok sert ve kuruydu, yumuşatmak için krem ve şampuanını aldım. Sonuçlarından baya memnunum, uzun bir süredir Toni&Guy kullanıyorum.
Saçın Tarzın
Burada genel olarak tüm ürünleri var. Tavsiyem Gratis’ten alman, ben öyle yapıyorum. Özel günlerde ya da 1-1,5 ayda bir %40-%-50 indirim oluyor. Onları takip edip alırsan sadece krem parasına krem ve şampuanını alabilirsin.

Saçı seyreltme nasıl oluyor?
Benim saçım sert, kalın ve çok fazla

Saç yapım direk aynı şekildeydi ve kolay kolay şekil de almıyordu. Doğal zeytinyağlı sabun kullandım ve benim saçımı daha da sertleştirdi. Saçlarını yumuşatmak istiyorsan yazdığım markanın şu ürünlerini kullanabilirsin.
Saçın Tarzın
Saçın Tarzın

Saç seyreltmeyi kuaförüne hiç danıştın mı ? Benimde saçlarım çok gür ve uzadığında hemen kabarıyor, berber saçının kesimini bitirdikten sonra ara makas attırabilirsin , daha tane tane olup kabarıklığı gitcektir.

Ara makas işlemini yapıyor

Dediğiniz ürünlere bakacağım.
Sağolun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…