Saç Spreyi Önerisi

RolandGarros

Hectopat
Yer
Darıca
Daha fazla  
Yaşım 16. Şu ana kadar 5 kez felan kullandım spreyi. Derdim saçımın rengini siyahlaştırıp, yumuşaklığını bozması. Bu sorunları oluşturmayacak kaliteli bir sprey istiyorum. Fazla kullanıp saçlarımın dökülmesini istemiyorum. Ek olarak dediğim gibi saçlara zarar vermesin.

Kullandıklarım.

Taft Sac Sprey Ultimate Haarlack 250 Ml Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Morfose Gazsız Ultra Sert Sac Spreyı 400 Ml Fiyatı

Morfose Haır Spray Extra Strong 400 Ml Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Silhouette Süper Tutucu Sprey 500ml Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Hepsini denedim pek bir fark yok aralarında. Saç yapısına bağlı.

Saçın ıslanmadıgı sürece sertligini koruyor.

Sacının dibinde ıslaklık hissediyorsan yanlıs kullanıyorsun demek. Dikkatli kullanırsan zararı yok.

Morfose markasını öneririm kendim kullanıyorum saçlarıma bir zararını görmedim. Turuncu kutulu olanı kullanıyorum...

Bence hiç bir saç ürünlerini kullanma, ileride saçından olabilirsin.
Haklısınız hocam ama nefis bu, biraz kullanmak istiyor. :)
Kullandıklarım.

Taft Sac Sprey Ultimate Haarlack 250 Ml Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Morfose Gazsız Ultra Sert Sac Spreyı 400 Ml Fiyatı

Morfose Haır Spray Extra Strong 400 Ml Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Silhouette Süper Tutucu Sprey 500ml Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Hepsini denedim pek bir fark yok aralarında. Saç yapısına bağlı.

Saçın ıslanmadıgı sürece sertligini koruyor.

Sacının dibinde ıslaklık hissediyorsan yanlıs kullanıyorsun demek. Dikkatli kullanırsan zararı yok.

Arkadaşlar hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim. Önerdiğiniz saç spreylerinde, konunu başında dediğim sorunlar oluşur mu? Yoksa bu ne kadar kullandığıma mı bağlı?

Haklısınız hocam ama nefis bu, biraz kullanmak istiyor. :)

Arkadaşlar hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim. Önerdiğiniz saç spreylerinde, konunu başında dediğim sorunlar oluşur mu? Yoksa bu ne kadar kullandığıma mı bağlı?

Saçının dibine işlerse sorun oluşabilir. Bu tabi bünyeye bağlı, saçına bağlı, saç spreyini kullanmana bağlı yanı kısaca bir çok nedene bağlı.

Benim saçım düz olduğu için ilk önce bir avuç çok değil saç köpüğü sıkıyorum elime sekil veriyorum. Sonra çok az bir şekilde sprey sıkıyorum. Ama çok az oda sertlik olsun sekli bozulmasın diye. Sonra fön makinesiyle yine çok sıcak olmayacak sekilde 2 dk kurutuyorum. 4 Senedir :) Sıkıntı yok.

Saçının dibine işlerse sorun oluşabilir. Bu tabi bünyeye bağlı, saçına bağlı, saç spreyini kullanmana bağlı yanı kısaca bir çok nedene bağlı.

Benim saçım düz olduğu için ilk önce bir avuç çok değil saç köpüğü sıkıyorum elime sekil veriyorum. Sonra çok az bir şekilde sprey sıkıyorum. Ama çok az oda sertlik olsun sekli bozulmasın diye. Sonra fön makinesiyle yine çok sıcak olmayacak sekilde 2 dk kurutuyorum. 4 Senedir :) Sıkıntı yok.
Tekrardan teşekkürler, acaba yaşınızı öğrenebilir miyim?
Bu arada, ne sıklıkta kullanıyorsunuz? Yani her gün veya gün aşırı saçınızı yıkayıp, fon mü çekiyorsunuz?

Tekrardan teşekkürler, acaba yaşınızı öğrenebilir miyim?
Bu arada, ne sıklıkta kullanıyorsunuz? Yani her gün veya gün aşırı saçınızı yıkayıp, fon mü çekiyorsunuz?

Yaş 21 oldu. Hafta sonları veya aksam çıkarsam çok fazla kullanmıyorum. Saçını yıkamak zor değil tabi uzun değilse. Benim Saçım uzun değil. 10 dk sürmüyor.Saçıma Fon çekmeme gerek kalmıyor. Kolay şekil alıyor. Saçını alıştırmakla ilgili ben 4 senedir alıştırdım. Elimle veya tarakla geriye doğru atıyorum. Çok basit sekil alıyor. Sprey ben seklini koruması için kullanıyorum. Sekil vermek için değil :) Uzun zamanın verdiği rahatlık.

2-3 Ay gidiyor 1 kutu sprey bunu da ekleyeyim :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı