Saç tüy dökücü kremle sıfıra vurulur mu?

Hocam bence düzgün bir berberde ustura ile 0'a vurmak daha mantıklı bir hareket. Tüy dökücü krem nolur nolmaz gözüne falan kaçar sakat iş.

Hocam bence düzgün bir berberde ustura ile 0'a vurmak daha mantıklı bir hareket. Tüy dökücü krem ne olur nolmaz gözüne falan kaçar sakat iş.

Açıkcası hiçbir berbere güvenemiyorum. Diyelimki bir berbere gittim, zaten 0'a vuracak, bir de usturayla yapacak, kötü yapma ihtimali var mı sizce? Yoksa kafamı keser falan diye mi düzgün bir berberde yaptırmamı önerdiniz? Yorumunuz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkcası hiçbir berbere güvenemiyorum. Diyelimki bir berbere gittim, zaten 0'a vuracak, bir de usturayla yapacak, kötü yapma ihtimali var mı sizce? Yoksa kafamı keser falan diye mi düzgün bir berberde yaptırmamı önerdiniz? Yorumunuz için teşekkürler.
O ihtimal berberden berbere değişebilir hocam. Mesela ekipmanları çok iyi, tertemiz bir berbere gitmiştim geçen sefer heryerimi kesmişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir berber saçının her yerini bire bir aynı oranda kesemez bunun için saçını 3'e 0'a vurmak gibi şeyler yapma çok orantısız durmuyorsa dert etme dışarıdan anlaşılmaz ayrıca saçının her bölgesi eşit hızla uzamaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı