Saç uzama hızını arttırmanın yolu var mı?

Bugün yanlar uzadığı için her zaman gittiğim berbere gittim. Adama yanlardan azıcık almasını, üst tarafa dokunmamasını söyledim. Biraz muhabbet ettikten sonra olmuş mu dedi. Bir baktım, kısacık. O kısa dediğimde ne kısa. Resmen 1, 5cm kadar saç bırakmış. Mahvettin dedim fiyatın yarısını ödeyip çıktım. Ne yapacağım? Hızlandıracak bir taktik var mı? B taktikler ne kadar etkili?

Adam para kazanmak için açmış dükkanı sen adama zarar ettirmişsin 😃.
Bol bol banyo yap daha hızlı uzar.

Ne ayıbı etmişim berbere? Asıl adam bana ayıp etti. Adama üste dokunmamasını söylüyorum adam benim saçımı kel yapıyor.
Duş almak en iyi yöntem. Berbere ayıp etmişsiniz hocam.
Bol bol suyla yıka. Berbere ayıp etmişsin yalnız. Yarısını ödemek nedir 😳
Adam fazla kestiği için, daha fazla iş yaptığı için az para alıyor. BRUH.
Ücretin yarısını isteyen berberdi.

Bugün yanlar uzadığı için her zaman gittiğim berbere gittim. Adama yanlardan azıcık almasını, üst tarafa dokunmamasını söyledim. Biraz muhabbet ettikten sonra olmuş mu dedi. Bir baktım, kısacık. O kısa dediğimde ne kısa. Resmen 1, 5cm kadar saç bırakmış. Mahvettin dedim fiyatın yarısını ödeyip çıktım. Ne yapacağım? Hızlandıracak bir taktik var mı? B taktikler ne kadar etkili?

Aga saçının hızlı uzamasının tek yolu var o da saçının hızlı uzamamasını istemektir.

Bugün yanlar uzadığı için her zaman gittiğim berbere gittim. Adama yanlardan azıcık almasını, üst tarafa dokunmamasını söyledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bu videoyu izledikten sonra bir daha berberlere laf ediceğinizi düşünmüyorum. Ve bir de en kolay yolu duş almak dedikleri gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bu videoyu izledikten sonra bir daha berberlere laf ediceğinizi düşünmüyorum. Ve bir de en kolay yolu duş almak dedikleri gibi.

Yerler o tarikatı.

Geri
Yukarı