Saçı usturaya vurmak mantıklı mı?

Ya o mastürbasyon olayı her gün bir posta atan adamlar için geçerli normal yapıyorsan onunla pek alakası yoktur merak etme ama niye dökülüyor ben de anlamadım dostum umarım bir çözümünü bulabilirsin.

Hocam saçımı kafama çok takıyorum stres falan yapıyorum bu durumu nasıl azaltabilirim?

Olur maalesef saçma saçma okul kuralları yüzünden hocaya saygısızlık yapmaya giriyor şapka takmak dediğim gibi umrunuza takmayın vurun gitsin.

Bu ayın 13'te tekrar cildiyeye gideceğim finasteride ilacını soracağım sizin bir bilginiz var mi hocam?

Bunu yapmıştım saçlarım çok dökülüyordu aslıda faydası olmuştu saç derimde yaralar vardı ve saçımı sıfıra vurup usta ile üstünden geçince bir süre sonra bu yaralar gitti iyi olmuştu biraz saçlarım uzadıkça kepek ve saç dökülmesi problemim ortadan kalkmıştı ancak bir süreliğine 9-10 ay sonra saçlarım eskisi kadar olmasa da dökülüyor ama çok da değil denemekte fayda var yani.

Hocam saç derim çok kötü durumda egzama ilacı kullanıyorum saçlardan deriye inemiyorki ilaç o yüzdende istiyorum vurmak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…