Saçınızı nasıl kestiriyorsunuz?

Yan 1, üst 4 yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de berberde kestiriyorum demedim zaten. Zaten "Nerde kestiriyorsunuz" deseydi ceza yerdi.
Cevabın nerede kestiriyorsunuz sorusuna cevap vermek gibi olmuş, "nasıl kestiriyorsunuz" sorusunun cevabı bu değil.

1 senedir kestirmiyorum. Ondan önce genelde yanları kısa üstleri kısa orta arası kullanırdım.

Berberim için fikrimin bir önemi yok. Keyfi nasıl isterse öyle kesiyor. Bende 1 yıldır kestirmiyorum.
Başka berbere neden gitmiyorsun diye sormayın lütfen. Berber namustur.

Cevabın nerede kestiriyorsunuz sorusuna cevap vermek gibi olmuş, "nasıl kestiriyorsunuz" sorusunun cevabı bu değil.
Siz "Saçınızı nerede kestiriyorsunuz?" diye soran birine "Berbere giderek." cevabını mı veriyorsunuz?

Siz "Saçınızı nerede kestiriyorsunuz?" diye soran birine "Berbere giderek." cevabını mı veriyorsunuz?
Konu sahibi arkadaş "saçınızı nasıl kestiriyorsunuz?" diye sormuş, peki ya siz böyle bir soruya "berbere giderek kestiriyorum" diye mi cevap veriyorsunuz? Ki sormama gerek yok evet, veriyorsunuz da.

Ha ama arkadaş soruyu "Saçınızı nereye giderek kestiriyorsunuz" deseydi, hak verirdim o zaman size.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…