Saçlarıma şekil veremiyorum

goodtofell

Kilopat
Arkadaşlar ben saçlarıma fön çekiyorum ama bi türlü şekil alamıyorum bazen tam ayar oluyor bazen bi yer kalkıyor bi yer yatık halde. Fön makinem'de 3 hava çeşiti var - sıcak - ılık ve soğuk sizce hangi ayarla fön çekmeliyim ? + Birde fön makinesinin kafasını çıkartıp çekiyorum daha iyi hava veriyor diye yoksa kafasını takıp mı çekmeliyim ?

Konu dışı zaten. Bu konu'da bunlar için var.

Burdaki arkadaş kafasını takmadan çok iyi bir şekilde veriyor :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birde ben soğuk hava ile fön çeksem bir şey fark eder mi ?

Kafayı takıyorsun alıyorsun ellerinin arasına :D (yanlış anlaşılmasın) diğer elinde tarak her banyodan çıkışta şekil ver otururken filan elinle oyna saçınla bir süre sonra alışır.

Ben kafasını takmadan tarak olmadan şu şekile yakın bir görüntü elde edebiliyorum. Saçının hafif yağlı olması burada en önemli şey bence. Yağlı değilse rüzgarda dağılınca eki haline giriyorsa şampuan değiştirip denemelisin, kesin sonuç alacağını garanti veremem.

1472895_10152244304419863_1115988369_n.jpg

Benim saclar dumduz sekil vermek zor oluyor. Ama bi sekilde veriyorum. Bu arada gunde 2 defa yikiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı