Saçlarımın dağılmasını nasıl önlerim?

lumei

Picopat
Daha fazla  
Meslek
<b> Cyber sec engineer</b>
Saçlarım uzun ve kıvırcık ancak gözlerime gelmeye başladı bu beni rahatsız etmese de babam saçıma çok karıştı. Bu zamana kadar uzun saç istemiyordu ama ben şu anki saçımı çok seviyorum ve onu da kırmak istemiyorum bugün bana para verdi git kestir dedi ne yapsam kalbini kırmam?

Bir de berber saçlarımı kötü yapar diye korkuyorum.

Saçlarım uzun ve kıvırcık ancak gözlerime gelmeye başladı bu beni rahatsız etmese de babam saçıma çok karıştı. Bu zamana kadar uzun saç istemiyordu ama ben şu anki saçımı çok seviyorum ve onu da kırmak istemiyorum bugün bana para verdi git kestir dedi ne yapsam kalbini kırmam?

Kaç yaşındasınız ki? Babanız beden saç stilinize karışıyor ben şahsen sizinki gibi saç stillerini oldukça seviyorum ben de öyle olmasını isterdim.

Saçlarınıza pek bakmıyorsanız orman kaçkını gibi dolanıyorsanız öyle demesi normal :D Aşırı uzunsa bence de berbere gidip bir düzelttir, düzgün berbere gidersen sıkıntı olmaz.

Şu an berberdeyim gelişmeleri yazıcam🙂

Before after saçım çok kötü oldu😀

Dosya Ekleri

• 20231109_211954.jpg
    20231109_211954.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 28
  • 20231111_144856.jpg
    20231111_144856.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:

Geri
Yukarı