Saçların dökülmesi Dercos Vichy şampuan ile mi alakalıdır?

Mahmut_54

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam, aylar önce kepek sorunum için Dercos Vichy şampuan aldım. Aylardır kullanıyorum, bir haftadır saçım dökülüyor. Bu sorun şampuanla alakalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam, aylar önce kepek sorunum için Dercos Vichy şampuan aldım. Aylardır kullanıyorum, bir haftadır saçım dökülüyor. Bu sorun şampuanla alakalı mı?
1.Şampuan öncesi dökülme var mıydı?
2.Kan değerlerinize baktırdınız mı? (Vitamin değerleri düşük olabilir.)
3.Hangi saç tipine sahipsiniz, saçınıza göre farklı tip şampuan kullanmış olabilirsiniz.

Aynı sorundan muzdariptim, vitamin değerlerim düşük çıktı, demir b12 folik asit eksikliği, fena bir şekilde saçım dökülüyordu, 2 ay boyunca hap kullandım, dermoskin adlı markanın erkek şampuanı ve saç kremini kullanıyorum 3 aydır herhangi bir sorun yok, ince telli saça sahibim.

3.Hangi saç tipine sahipsiniz, saçınıza göre farklı tip şampuan kullanmış olabilirsiniz.

Aynı sorundan muzdariptim, vitamin değerlerim düşük çıktı, demir b12 folik asit eksikliği, fena bir şekilde saçım dökülüyordu, 2 ay boyunca hap kullandım, dermoskin adlı markanın erkek şampuanı ve saç kremini kullanıyorum 3 aydır herhangi bir sorun yok, ince telli saça sahibim.
Eklemeyi unutmuşum, aile bireylerinizde kellik var mı ve yaşınız kaç?

Aynı sorundan muzdariptim, vitamin değerlerim düşük çıktı, demir B12 folik asit eksikliği, fena bir şekilde saçım dökülüyordu, 2 ay boyunca hap kullandım, dermoskin adlı markanın erkek şampuanı ve saç kremini kullanıyorum 3 aydır herhangi bir sorun yok, ince telli saça sahibim.

Eklemeyi unutmuşum, aile bireylerinizde kellik var mı ve yaşınız kaç?

Akrabalarında kellik yok yaşım 16

@Mahmut_54 kanınızda olan demirin değerine bakmak için kan tahlili hariç başka yolu yok bildiğim.
Teşekkür ederim

Geri
Yukarı