Saçma ikinci el piyasası

Hani biraz öz eleştiri yaparsak bizim millette de sorun var, 2. el piyasasında özellikle araçlar ve elektronik eşyaların fiyatı çok doğru değil. Adam bakıyor abi hmm bu bunu bu fiyata koymuş benim ki 200 daha fazla gider diyor yapıştırıyor ilanı mesela diyelim 1000 liraya sıfır ürün alıyor satacak ama 1400 liraya satıyor :D.

Hani biraz öz eleştiri yaparsak bizim millette de sorun var 2. el piyasasında, özellikle araçlar ve elektronik eşyaların fiyatı çok doğru değil. Adam bakıyor abi hmm bu bunu bu fiyata koymuş benimki 200 daha fazla gider diyor yapıştırıyor ilanı mesela diyelim 1000 liraya sıfır ürün alıyor satacak ama 1400 liraya satıyor :D.

Ama uzun süre gördüğüm ilanlara bakıyorum her gün 100 200 düşmeye başlıyor 😂
Bursa da olan fiyatlar daha fazla, bende bursa da olduğum için bursadan bakiyorum, diğer illerde 2100'den satıyorlar bursaya gelince 3000'den başlıyor.

Evet aga onu bende fark ettim bakıyorum belki güzel bir şey denk gelir test eder alırım diye ama girmem ile çıkmam bir oluyor.

Bursa da olan fiyatlar daha fazla, bende bursa da olduğum için bursadan bakiyorum, diğer illerde 2100'den satıyorlar bursaya gelince 3000'den başlıyor.
O olay hiç bir zaman değişmez hocam bana psikolojik geliyor biraz 🤣 aynı ürün benim ilimde de var mesela ama daha pahalı gibi.
Ama uzun süre gördüğüm ilanlara bakıyorum her gün 100 200 düşmeye başlıyor 😂
O da şey işte şimdi adam ne yaptı dedi ki 200 koymuş ben 400 koyarım 400 koyuyor ondan sonra bakıyor satılmıyor yavaş yavaş fiyatı düşürüyor :D.

Geri
Yukarı