Sadece bilgisayarda internet yavaş

aedrols

Hectopat
Sorunun ne olduğunu tam bende çözemedim ama sanırım başlıktaki gibi. YouTube'da video izlerken Max fotoğraftaki kadar yükleniyor, o kısımda 3-4 saniyede geçiyor ve hemen donuyor, ki bunlar 480p de oluyor twitchde vs. yayın izlerken 10 saniyede bir donuyor. Hiç böyle bir problem yaşamadığım için bilgim yok aç kapa yaptım ne bileyim güncelleme falan da yok, hız testinde dowlond/upload 2-3 falan çıkıyor ama Full çekiyor internet. Kablo kullanmıyorum laptop. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    25,5 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun ne olduğunu tam bende çözemedim ama sanırım başlıktaki gibi. YouTube'da video izlerken Max fotoğraftaki kadar yükleniyor, o kısımda 3-4 saniyede geçiyor ve hemen donuyor, ki bunlar 480p de oluyor twitchde vs. yayın izlerken 10 saniyede bir donuyor. Hiç böyle bir problem yaşamadığım için bilgim yok aç kapa yaptım ne bileyim güncelleme falan da yok, hız testinde dowlond/upload 2-3 falan çıkıyor ama Full çekiyor internet. Kablo kullanmıyorum laptop. Yardımcı olur musunuz?

Ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyin, bir program DNS ayarlarını değiştirdi ise bu soruna çözüm olabilir.
Arama çubuğuna ağ ayarlarını sıfırla yazınca direk çıkar zaten.

Aynı sorunu yaşamıştım Laptopumda internet çok kötü ve wifi ye bağlandığımda bütün evin interneti kelimenin tam anlamıyla çöküyordu. İnternetten indirdiğim şeyleri sildim. Oyun falan vardı. Düzeldi ve test ettiğime göre internet üzerinde rar olarak indirdiğim her şey aynı sebebe neden oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı