Çözüldü Sadece fare ile oynanan FPS internet kafe oyununun adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Buba Feed

Decapat
Daha fazla  
Eskiden internet kafede bir oyun vardı. Oyun FPS'di ve sadece mouse ile oynanabiliyordu. Önümüze çıkanları vurduktan sonra karakter kendi kendine ilerliyordu. Constantine çok benzeyen bir yapısı vardı sanki, ve uzun bir ismi vardı. Bu oyunu hatırlayan benimle paylaşabilrse çok sevinirim. Oldukça eski bir oyun muhtemelen Wolfenstein: Return of the Castle, ile aynı yaşlardadır.

Çözüm
Virtua cop 2 olması lazım. (niteliklerden bu aklıma geliyor.)

Bu değil maalesef benim söylediğim oyun daha iyi texture detaylarına sahip Half-Life'a daha yakın diyebilirim. Kaotik bir dünyası vardı. Havada uçan şeytan benzeri yaratıkları vuruyorduk. Bölüm sonunda devasa bir boss ile savaştığımı hatırlıyorum.

Yorumun için çok teşekkür ederim söylediğin oyundan yola çıkarak o tarihlerde yapılmış benzeri oyunları araştırdım ve buldum benim gibi arayan olursa diye söyleyim oyunun adı: "the House of the Dead 2"
Virtua Cop 2 olması lazım. (Niteliklerden bu aklıma geliyor.)

Virtua cop 2 olması lazım. (niteliklerden bu aklıma geliyor.)

Bu değil maalesef benim söylediğim oyun daha iyi texture detaylarına sahip Half-Life'a daha yakın diyebilirim. Kaotik bir dünyası vardı. Havada uçan şeytan benzeri yaratıkları vuruyorduk. Bölüm sonunda devasa bir boss ile savaştığımı hatırlıyorum.

Yorumun için çok teşekkür ederim söylediğin oyundan yola çıkarak o tarihlerde yapılmış benzeri oyunları araştırdım ve buldum benim gibi arayan olursa diye söyleyim oyunun adı: "the House of the Dead 2"

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı