Sadece oyun için Gaming laptop önerisi

Santiago48

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, geçenlerde kendim için Monster 25.1 MSI kasa olan laptopu alma kararı aldım, hem oyun hem stüdyo programlari vs için, bir arkadaşım içinde sadece oyun oynama amaçlı laptop arıyoruz öyle render falan yok, Warzone tarzı yüksek grafikli oyunları yüksek ayarlarda rahat rahat oynayabilecek bir laptop arıyoruz, benim bütçe 15k civarı olsugu için ben T7 v25.1 stok bekliyorum ama arkadaşın bütçesi aşağı yukarı 10k tavsiyelerini bekliyoruz teşekkürler. Yüksek ayarlar olmasada orta olabilir

Selam arkadaşlar, geçenlerde kendim için Monster 25.1 MSI kasa olan laptopu alma kararı aldım, hem oyun hem stüdyo programlari vs için, bir arkadaşım içinde sadece oyun oynama amaçlı laptop arıyoruz öyle render falan yok, Warzone tarzı yüksek grafikli oyunları yüksek ayarlarda rahat rahat oynayabilecek bir laptop arıyoruz, benim bütçe 15k civarı olsugu için ben T7 v25.1 stok bekliyorum ama arkadaşın bütçesi aşağı yukarı 10k tavsiyelerini bekliyoruz teşekkürler.

Hocam konuyla alakasız olacak ancak v25.1 ön sipariş 3 Ekim görünüyordu. Ben de almayı düşünüyordum ancak Monster müşteri hizmetleri indirimin 1 Ekim'e kadar olduğunu söyledi. Yani stok gelene kadar indirim bitebilir. Bence Monster müşteri hizmetleri ile bir görüşün.

Hocam konuyla alakasız olacak ancak v25.1 ön sipariş 3 Ekim görünüyordu. Ben de almayı düşünüyordum ancak Monster müşteri hizmetleri indirimin 1 Ekim'e kadar olduğunu söyledi. Yani stok gelene kadar indirim bitebilir. Bence Monster müşteri hizmetleri ile bir görüşün.
Peki bu konuda ne yaptınız kararmi değiştirdiniz ? Kaporacilikmi yapicaz bırde hani gelirse bana ayırın bitane bu fiyattan alayım yoksa hiç almam falan :)

Geri
Yukarı