Sadece tarihten kalınırsa belge alınabilir mi?

Ne demek hocam yalnız peşini bırakmayın ben kimyacı yüzünden sinir krizi geçirmiştim
:)
Bende hocam ya. Benim dayım eski kimya öğretmeni şuan ki kimya hocamız ile arkadaşlar. Bende bir ara onu demiştim hocaya çok sevinmişti derse de katılan birisiydim ismimi falan hatırlıyordu. Bugün de sözlüyü 50 70 girmiş sinir krizi geçirmelik. En arka sırada oturan gevezelerle aynı sınıfa koyuyorlar beni.

Hoca not tutturmuyor zaten. Kimseyle de sıcak değil en fazla 1-2 kişi dinliyor dersi. O yüzden hiç tutmadım. Sadece ben sessizim ve çok derse katılmıyorum.

Bilmiyorum hocam sınıf öğretmenimle konuşurum belki de yakın mıdır bilmiyorum hoca ile.

Hocam benim de benzer bir hikayem var hocaya baglı bende bir dersten 47.5 ile kaldım hoca not vermemişti.
Azar işitmemek için sizin gibi dersten kalan birine biraz öz güven verin o istediğinde verirse sende 5-10 dk sonra istersin. Bazı hocalar sınıf içinde sizi rezil edebilir.

Bende hocam ya. Benim dayım eski kimya öğretmeni şu anki kimya hocamız ile arkadaşlar. Bende bir ara onu demiştim hocaya çok sevinmişti derse de katılan birisiydim ismimi falan hatırlıyordu. Bugün de sözlüyü 50 70 girmiş sinir krizi geçirmelik. En arka sırada oturan gevezelerle aynı sınıfa koyuyorlar beni.

Çok iyi hatırlıyorum 10.sınıftayız hocam 85-88 aldığım kimya notlarından ve sınıfta 2 kişi derse katılıyoruz bana 80-80 girdi ortalamam 84.8 de kaldı o gün benim puanlarımı 90-90 bile girseydi takdir alıyordum ve bu sene üstün başarı belgesi ile bitiriyor olacaktım fakat hakkım haram olsun :)

Hocam benim de benzer bir hikayem var hocaya baglı bende bir dersten 47.5 ile kaldım hoca not vermemişti.
Azar işitmemek için sizin gibi dersten kalan birine biraz öz güven verin o istediğinde verirse sende 5-10 dk sonra istersin. Bazı hocalar sınıf içinde sizi rezil edebilir.

Hiçbir şey olmaz hocayla tek konuşsun rezil olunucak bir konu yok herkesin yaşabileceği bir konu.

Çok iyi hatırlıyorum 10.sınıftayız hocam 85-88 aldığım kimya notlarından ve sınıfta 2 kişi derse katılıyoruz bana 80-80 girdi ortalamam 84.8 de kaldı o gün benim puanlarımı 90-90 bile girseydi takdir alıyordum ve bu sene üstün başarı belgesi ile bitiriyor olacaktım fakat hakkım haram olsun :)

Hiçbir şey olmaz hocayla tek konuşsun rezil olunucak bir konu yok herkesin yaşabileceği bir konu.

Hoca biraz ters biriyse kötü azarlar yasanmış bir olay.

Ya delireceğim bak en arkada oturan hiç bir şey yapmayan kızlara bile 80 90 giriyor anlamıyorum ben yemin ederim. Görseldeki başkasının bir notu.
1705412706752.png

Hoca biraz ters biriyse kötü azarlar yasanmış bir olay.

Tek başına söylesin ayrıca azarlanırsa bence sorun olmaz dediğim gibi herkesin yaşabileceği bir konu ayıp bir şey yok.

Ya delireceğim bak en arkada oturan hiçbir şey yapmayan kızlara bile 80 90 giriyor anlamıyorum ben yemin ederim. Görseldeki başkasının bir notu. Eki Görüntüle 2086334

Aynısını çocuklarının yaşama dileğiyle diyelim hocam ne diyeceğiz :)

Tek başına söylesin ayrıca azarlanırsa bence sorun olmaz dediğim gibi herkesin yaşabileceği bir konu ayıp bir şey yok.

Aynısını çocuklarının yaşama dileğiyle diyelim hocam ne diyeceğiz :)
Galiba e-okul kapanmış hocada da numara yokmuş. Tabiri caizse en arkada oturan sadece işleri uyumak ve hocaya laf atmak olan aptallara bile 80 90 girerken bana 50 60 girmesi çok büyük adaletsizliktir. Bu notları kendime yakıştırmıyorum zaten. Umarım hocanın çocukları da bu durumları yaşar da benim gibi strese girerler.

Galiba e-Okul kapanmış hocada da numara yokmuş. Tabiri caizse en arkada oturan sadece işleri uyumak ve hocaya laf atmak olan aptallara bile 80 90 girerken bana 50 60 girmesi çok büyük adaletsizliktir. Bu notları kendime yakıştırmıyorum zaten. Umarım hocanın çocukları da bu durumları yaşar da benim gibi strese girerler.

Amin hocam hakkın yenildiyse inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı