Sağ yüzük parmağımdaki dikişlerimin durumu nedir?

199908

Kilopat
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Sağlığım açısından önemli bir durumdur çünkü.

20230414_204745.jpg

Durumu iyi gibi hocam. Duruyor işte patlamamış.
Hocam benim kastım evde kendim çıkarsam riskli olur mu? Bunu merak ediyorum bu hafta 2 gün önce ortopedi hekimine göründüm. "Birdahaki hafta bayramdan önce sıra almadan gelebilirsin. Şuan çıkarırsak enfeksiyon kapma riski var." Denildi Ortopedi hekimi tarafından.

Hocam benim kastım evde kendim çıkarsam riskli olur mu? Bunu merak ediyorum bu hafta 2 gün önce ortopedi hekimine göründüm. "Birdahaki hafta bayramdan önce sıra almadan gelebilirsin. Şu an çıkarırsak enfeksiyon kapma riski var denildi. Ortopedi hekimi tarafından.

Hocam açıkçası doktor vs değilim ama o diksişin evde çıkarılmayacağını tahmin edebiliyorum.

Hocam açıkçası doktor vs değilim ama o diksişin evde çıkarılmayacağını tahmin edebiliyorum.
Anlıyorum hocam. Bana soracak olursanız bu verdiğiniz bilgi bile benim için yeterlidir diyebilirim neredeyse. Çünkü kesik çok derin. Konserve kutusunun metal kısmı deldi bildiğimiz teneke olan kısmı.

Geri
Yukarı