Saga müzik güvenli mi?

bulbul

Yoctopat
Daha fazla  
İyi günler. Ben elektrogitar aldım prosesor almak istiyorum saga muzik güvenli mi? Önceden alışveriş yapan biri bana yardımcı olursa güvenli ise uygun fiyatlı olduğu için oradan almak isitiyorum.

Güvenli sayılır. Yani ürün gelir dolandırılmazsın. Ama teşhir ürünü olup olmadığını sorgulamanız lazım mümkünse gidip elden alın. Uygun ürünleri belirtmeden teşhir verebiliyor saga. Tecrübe ile sabittir.

Çok fiyat farkı yoksa Sescibaba üzerinden bakabilirsiniz. Genelde en uygun fiyatı Sescibaba üzerinden buluyorum.

Güvenli sayılır. Yani ürün gelir dolandırılmazsın. Ama teşhir ürünü olup olmadığını sorgulamanız lazım mümkünse gidip elden alın. Uygun ürünleri belirtmeden teşhir verebiliyor saga. Tecrübe ile sabittir.
Belirttiğiniz gibi gidip yerinde görerek alışveriş yaptım, teşhir ürünü bulunmuyor mağazada. Ürünümü kapalı kutusundan çıkartıp hazırladılar ayrıca teşhirde ürün sergileyecek yerleri de pek yok, daha çok depo gibi.

Belirttiğiniz gibi gidip yerinde görerek alışveriş yaptım, teşhir ürünü bulunmuyor mağazada. Ürünümü kapalı kutusundan çıkartıp hazırladılar ayrıca teşhirde ürün sergileyecek yerleri de pek yok, daha çok depo gibi.
Başıma geldiği için yazdım. Çekmeköy' deki mağazanın içinde bir sürü ürün var teşhirde. Patronun masasının sol tarafında ses monitörleri falan da var hatta. 1' den fazla mağazası varsa bilmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı