Saga network güvenli midir?

MrKarabacak

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben saga networkten SCP secret lab. Sunucusu açacaktım fakat güvenliliği konusunda biraz tedirgin oldum bir de T.C kimlik numaramı vermek istemedim. Eğer T.C kimlik numaramızı 11111111111 yapsak veya farklı bir şekilde girsek kabul eder mi? Çünkü biraz güvenemedim bir de hiç duymadığım bir sunucu açma sitesiydi ve fiyatlar çok ucuzdu. İyi günler.

Bilemedim.

Merhaba. Ben saga networkten SCP secret lab. Sunucusu açacaktım fakat güvenliliği konusunda biraz tedirgin oldum bir de T.C kimlik numaramı vermek istemedim. Eğer T.C kimlik numaramızı 11111111111 yapsak veya farklı bir şekilde girsek kabul eder mi? Çünkü biraz güvenemedim bir de hiç duymadığım bir sunucu açma sitesiydi ve fiyatlar çok ucuzdu. İyi günler.

Performans ve hizmet olarak çok kötü. Burayı önerebilirim hem performans olarak iyi hem de T.C. vermenize gerek kalmayacak.

T.C kimlik numarası istenmesinin sebebi sizin adınıza fatura kesmeleri için gerekiyor ayrıyeten kısa araştırmalarım sonucu SCP secret laboratory adlı oyun tarafından hazırlanan resmi sunucu sağlayıcıları listesinde Türkiye'den sadece saganetwork bulunmaktadır bu da teknik olarak demek oluyor ki bu oyunda bu adamlardan daha iyi Türkiye'den resmi sunucu sağlayıcısı yok.

1704034543949.png

Geri
Yukarı