Sağlam lisans güvenilir midir?

sucuklu baklava

Hectopat
Yer
Uganda
Daha fazla  
Selamlar yakında lisansın süresi dolacak. Ben de yeni bir lisan almak istiyorum. N11, Hepsiburada gibi sitelerde çok pahalıya satılıyor. İnternetten bunu buldum ama site hakkında hiçbir fikrim yok Windows 10 Pro Lisans Key Satın Al | SaglamLisans bu site güvenilir midir yoksa daha ucuza daha iyi siteler var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
O linkteki üründe OEM garantisi yok. Alacaksanız şunu alın:

Site güvenilir.

Selamlar yakında lisansın süresi dolacak. Ben de yeni bir lisan almak istiyorum. N11, Hepsiburada gibi sitelerde çok pahalıya satılıyor. İnternetten bunu buldum ama site hakkında hiçbir fikrim yok Windows 10 Pro Lisans Key Satın Al | SaglamLisans bu site güvenilir midir yoksa daha ucuza daha iyi siteler var mıdır?

Bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum ama buraya da bakın derim fiyatı daha ucuz. 🌟WIN 10 PRO ✨32/64 BIT KEY🔑FULL✅VERSION✅WINDOWS ACTIVATION KEY🌟 | eBay

Hocam biraz bu konulardan uzağım. Bu OEM denilen şey ile normal Key arasında ki farklar nelerdir.
Retail perakende demek. OEM ise Original Equipment Manufacturer.

Retail, mağazadan aldığın, teknik desteğini Microsoft'un verdiği sürüm. OEM ise laptop üreticisinin ürünle verip desteğini de kendi verdiği sürüm.

Güvenilir mi arıyorsun ucuz mu? İkisi bir arada olmaz. Güvenilir istersen direkt Microsoft'un sitesinden almalısın. Ucuz istersen de herhangi bir siteden alacağın OEM key işini görür.

Boşa para harcamanızı istemem. Yukarıda attığım linkten 2 Euro'ya bence alın ve kullanın... Büyük ihtimalle bir sorun yaşamayacaksınız.
Diğer siteden alacağınız 80₺ olandan bir farkının olacağını hiç sanmıyorum.

@sucuklu baklava Ek olarak, bu tür ürün anahtarları haricinde MAK (Multiple Activation Key) dediğimiz bir tür de var. Bu tür anahtarları internette ücretsiz olarak bulabilirsiniz. OEM ibaresi olmayan satışlardaki anahtarlar MAK da olabiliyor.

Geri
Yukarı