Sağlam lisans Office Key'i alınır mı?

Mak key nedir hocam?
Mak key toplu şekilde onlarca kişiye dağıtılan lisanslar. İnternetten araştırdigimda fazla kişi aynı lisansla aktif ettiğinde lisansın iptal olma riski varmis. Sağlam lisansta retail aldim. Retail olan da kişiye özel key.

Mak key nedir hocam?
Buyurun hocam, rehber mevcut ve detaylı anlatım var. MAK siz dahil birçok kişiye giden key, o yüzden problem çıkabilir ancak ben burada sorun yaşayan insanların itelişim kurduğunda yeni key aldıklarını çok gördüm. Fakat uzun vadede riskli.

Hocam eğer uyumadıysanız bir şey soracağım.
Word uygulamasına girdiğimde yazılımı nasıl etkinleştirmek istiyorsunuz diye bir mesaj belirdi. Telefonla mı yoksa internet üzerinden mi etkinleştireceğim? Saat geç olduğu için canlı desteğe ulaşamıyorum.

Hocam bende volume_mak var yazılım budur diye bir siteden aldım değiştirmeli miyim? Alalı 4 ay oluyor Retail Key verirler mi?

Hocam bende volume_mak var yazılım budur diye bir siteden aldım değiştirmeli miyim? Alalı 4 ay oluyor Retail Key verirler mi?
Değiştirmeniz sizin yarariniza olur . Mesajımda belirttim dezavantajlarıni. Umarım değiştirip yeni key verirler.

@Erdem32146 Bekleyin, gündüz bağlanın desteğe. Telefonla etkinleştirme olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…