Sağlığınız için neler yapıyorsunuz?

kotlinist

Hectopat
Vereceğiniz cevap günlük bir rutininiz olabilir veya örneğin sigara kullanıyorsunuzdur ama bırakmışsınızdır. Spor yapmayı hedefliyor olabilirsiniz. Merak ettim. Ben yaklaşık 2 haftadır sigarayı bıraktım.

Sağlıklı besleniyorum, düzenli uykumu alıyorum, spor yapıyorum, kendime dikkat ediyorum. Kimmiş hastalık?

Yürüyüş yapıyorum, futbol oynuyorum. Bu kadar. Klasik şeyleri saymama gerek yok herhalde. El yıkamak, diş fırçalamak, banyo...

Çocukluğumdan beri ne yiyip ne içtiğime dikkat ediyorum zaten. Yasaklar kalkınca spor salonuna gideceğim. Şu an spor olarak kaykay sürüyorum sadece.

Sağlıklı besleniyorum, spor yapıyorum.

Şekerli gıdaları neredeyse hiç tüketmiyorum. Hergün 75 tane barfix çekmeye başladım. Protein ağırlıklı besleniyorum ve tam buğday dışında ekmek yemiyorum. Sadece evde kendi mayaladığım yoğurtları tüketiyorum.

Canım sıkıldıkça yemek yiyorum. Çok yemek yiyorum. Daha çok yemek yiyorum. Büyük ihtimalle obezden tansiyondan şekerden kalpten ölüyorum.

Korona yokken Kickbox+Hentbol ile ilgileniyordum. Şimdi bir şey yapmıyorum, çok saldım. Korona öncesi vücudum yaşıtlarıma göre düzgündü ve şekil almıştı. Spora başlayacağım bir de belki bisiklet alabilirim. Beslenmeme dikkat edemiyorum :/.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…