Sahibinden.com RX 580 İlanı Alınır mı?

Faturasını görmek isteyin, aynı karttan çokça varsa mining ekipmanı olabilir gibi geldi. Eğer tasarımda kullandılarsa şirket üzerine fatura kestirmiş falan olmalılar.

Mining şüphesi ağır basan bir durum. Ödediğiniz miktarda az değil. Sıfır RX 570 alın, devam edin derim.

Eğer düşünürsen Asus rx580 dual 4gb var daha dün aldım ve kutuyu yeni açtım dar boğaz yaşadığımdan dolayı satıyorum.

Elden test ederek alın alacaksanız. Elektronik şans işidir hocam ne dersek boş burada. Garantisi, faturası vs. duruyor anladığım kadarıyla elden alma imkanınız varsa orada test edip gönül rahatlığıyla alabilirsiniz bence.
Elden test ederek alın alacaksanız. Elektronik şans işidir hocam ne dersek boş burada. Garantisi, faturası vs. duruyor anladığım kadarıyla elden alma imkanınız varsa orada test edip gönül rahatlığıyla alabilirsiniz bence.
İlan eski bir de hocam oraya dikkat edin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı