Sahibinden GeT ile ekran kartı almak

RaydenRolly

Hectopat
Evet sahibinden de satılan GTX 670 ekran kartını adam GeT'te 550'e açmış. Yüz yüze elden alışveriş yaparsak 450'ye vereceğini söylüyor. Testi yapabilirmişim ama kasayı oraya kadar taşıyamam. Sizce 100TL için değer mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
GeT daha çok alıcıyı koruyan bir sistem, ürünü alırsınız ve gerekli testleri yapıp onaylarsınız. Daha sonra para satıcıya aktarılır. GTX 670 için 550 TL biraz pahalı gibi. :)

Kasayı oraya kadar götürmene gerek yok. Bende ikinci el ekran kartı aldım. Alacağım kişiyle bir yer belirledik ve orada buluştuk. Hemen yakınlarda bir bilgisayarcı vardı 10 lira verip kartı test edip öyle aldım. Sende bu şekilde kartı alabilirsin.

Yaklaşık %10 komisyon alır sahibinden. Satıcı beklemek de istemediğinden 50 lira da pazarlık payı koymuştur o karta zaten. 450 asıl düşündüğü fiyattır, zorlarsanız 400'e de bırakır (elden). Test etmek için mutlaka bir sistem şart.

GeT daha çok alıcıyı koruyan bir sistem, ürünü alırsınız ve gerekli testleri yapıp onaylarsınız. Daha sonra para satıcıya aktarılır. GTX 670 için 550 TL biraz pahalı gibi. :)
Mesela aldım diyelim ekran kartını testlerini nasıl yapıcağım ve testler beklenildiği gibi çıkmadı daha sonra direkt iade edebilirmiyim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı