Sahibinden param güvende 18 yaş altı olur mu?

Emin Faruk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Radeon 7670M İntel HD Graphics 4000 8GB RAM İntel Core İ5-3230m 240 GB SSD
Sahibinden param güvende ile satın alım yapmayı düşünüyorum. 18 yaşından küçüğüm sıkıntı olur mu? Ek olarak Papara ile ödeme yapabilir miyim?

Satın alırken yaş sormuyor sıkıntı olacağını sanmam. Ama meraklıysan satış sözleşmesini okuyabilirsin. Ya da müşteri temsilcisini ara. Bu arada iade işlemlerinde sahibinden aldığı komisyonu geri vermiyor haberin olsun.
Ekleme: Papara ile herhangi bir bankanın hesap kartının pratikte bir farkı yok. E devlete girmek dışında her işlemi yapabilirsin.

Satın alırken yaş sormuyor sıkıntı olacağını sanmam. Ama meraklıysan satış sözleşmesini okuyabilirsin. Ya da müşteri temsilcisini ara. Bu arada iade işlemlerinde sahibinden aldığı komisyonu geri vermiyor haberin olsun.
Ekleme: Papara ile herhangi bir bankanın hesap kartının pratikte bir farkı yok. e-Devlet'e girmek dışında her işlemi yapabilirsin.

Satın almada Papara ile bir sıkıntı yaşamam sanırım. Sosyalde satış yaparken IBAN sorduğunu söyleyenler vardı da bende merak ettim alırken de oluyor mu diye.

Satın almada Papara ile bir sıkıntı yaşamam sanırım. Sosyalde satış yaparken IBAN sorduğunu söyleyenler vardı da bende merak ettim alırken de oluyor mu diye.
Havale yaptıysa doğrudur. Yoksa ibanla satış işlemi param güvendeye girmiyor.
Ben Papara ile satın alma işlemi denedim Olmadı.(Banka Kartı kabul etti)
Nerede denediniz? Ben bakkaldan trendyola kadar her yerde kullandım. Ama süreli ücretsiz üyelik veren bir siteye kaydolurken denediyseniz ön ödemeli kart gibi gözüküyor ve kabul etmiyor.

Havale yaptıysa doğrudur. Yoksa ibanla satış işlemi param güvendeye girmiyor.

Nerede denediniz? Ben bakkaldan trendyola kadar her yerde kullandım. Ama süreli ücretsiz üyelik veren bir siteye kaydolurken denediyseniz ön ödemeli kart gibi gözüküyor ve kabul etmiyor.
hayır hocam normalde bende heryerde Papara kulllanırım sahibinden'den Huawei Router aldım 1,2 Hafta önce şaşırdım papara kartı kabul etmedi,ama Banka Kartını Kabul Etti.(Param Güvende)

Yeni konular

Geri
Yukarı