Sahibinden ücretsiz kedi sahiplenmek

Berat Çelik

Hectopat
Sahibindende ücretsiz kedi sahiplendiriyorlar. Şimdi kediyi sahiplensek atıyorum 1 yıl sonra bizden alabilirler mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahibindende ücretsiz kedi sahiplendiriyorlar. Şimdi kediyi sahiplensek atıyorum 1 yıl sonra bizden alabilirler mi acaba?

Cins kedileri genelde sahiplendirme yazsa bile para istiyorlar ama normal 1,2 yaşındaki bir kediyi sahiplenirseniz ailesi özlerse zaten 1,2 gün içinde geri ister hiç 1yıl sonra istediğini duymadım.

Cins kedileri genelde sahiplendirme yazsa bile para istiyorlar ama normal 1,2 yaşındaki bir kediyi sahiplenirseniz ailesi özlerse zaten 1,2 gün içinde geri ister hiç 1yıl sonra istediğini duymadım.

Cins kediler derken benim sahipleneceğim tekir o cins kedimi oluyor.

Instagram ve feyste haysev ve benzeri samimi sayfalar var. Sahibinden kullanıcıları maddi olarak duygusal davranabilir.

Maddi olarak duygusal davranabilirler derken yani ben bir de şeyden şüpheleniyorum ya kedinin sağlık problemleri varsa bunu nasıl anlayabilirim öneriniz teşekkürler.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…