Sahibinden üzerinden Param Güvende ile ürün satmak güvenli mi?

Fimbulwinter0

Picopat
Daha fazla  
Param Güvende sistemi alıcı için gayet iyi olsa da bence satıcıları hiç ama hiç korumuyor. Sahibinden üzerinden bir şeyler satmayı düşünüyorum fakat içimde hep bir korku oluyor. Ben ürünü gönderdikten sonra alıcı içinden ürünü alıp bana alakasız bir şey bile gönderse iade edilmiş sayacak sistem tahminimce. Denetleyici hiçbir şey yok ve bu çok saçma. Diyelim ki ben adama aksiyon figürü gönderdim ve o ürünü alıp kutunun içine taş koyarak bana geri gönderdi iade ederek. Nasıl kanıtlayabilirim ki bunu?

1.5 aydır satamadığım işlemcim için Param Güvende teklifi geldi dün hem de piyasanın 100TL üstü bir fiyattan ama vermedim. Kargoda işlemci zarar görse adam iade etse kaybımı kim karşılayacak? Adama kargo gitti adam kutuya bozuk olan bir 2200G koydu gönderdi nasıl kanıtlayacağım? Kargoda kay boldu zararımı kim karşılayacak?

1.5 aydır satamadığım işlemcim için Param Güvende teklifi geldi dün hem de piyasanın 100TL üstü bir fiyattan ama vermedim. Kargoda işlemci zarar görse adam iade etse kaybımı kim karşılayacak? Adama kargo gitti adam kutuya bozuk olan bir 2200G koydu gönderdi nasıl kanıtlayacağım? Kargoda kay boldu zararımı kim karşılayacak?

Aynısı birinin başına gelmişti RX570 satın alıp kendi bozuk RX570'ini yollamıştı adamın biri.

Geri
Yukarı