Sahibinden'de dolandırılma ihtimali var mı?

rebatr

Decipat
Daha fazla  
1400TL'ye bir ürün alacağım, ilk başta elden almak istiyordum ama ürün çok uzakta olduğu için alamadım. Param Güvende olmadan alışveriş yaparsam satıcının beni dolandırma ihtimali var mı?

1400TL'ye bir ürün alacağım, ilk başta elden almak istiyordum ama ürün çok uzakta olduğu için alamadım. Param Güvende olmadan alışveriş yaparsam satıcının beni dolandırma ihtimali var mı?
Sakın. Param güvende olmadan alışveriş yapmayın. Dolandırılma düşük ihtimal de olsa olabilir. 1400 TL çöpe gider.

Param Güvende kullanacaksanız site URL'sine dikkat edin bazı dolandırıcılar sahibinden ile bire bir arayüze sahip farklı URL de site açıyor ve size Param Güvende ile almanız için bağlantı yolluyor siz tıklayınca ibana at gibi adımlar çıkabiliyor ama aslında site sahibinden Param Güvende değil. Bu yüzden sahibinden.com dışında sahibinden-paramguvende.com, sahibindenparamguven.com sahibindenparamguvende-get, sahibinden-paramguvende.com gibi siteleri sahibinden Param Güvende sanıp alışveriş yapmayın.
Eğer gerçekten sahibinden param güvende ise URL de sahibinden.com yazması gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı