Sahibinden'de önce para gönderilir mi?

LynxC

Hectopat
Merhaba RX 6600 kart alacağım uygun fiyata temiz bir kart buldum. Adam hesabını 2003'te açmış bayağı da satışı var. Benim anlaşmalı kargom var ücretsiz gönderebilirim güvenip güvenmemek size kalmış diyor. Sizce güvenebilir miyim? Param Güvende ile alırsam 400 lira komisyon alıyor bu da çok fazla.

Güvenme. Sahibinden'in de sitesinde yazıyor. Sahibinden harici yönlendirilen linklerle, hesaplarla işlem yaparsanız biz sorumlu değiliz diye. Biraz daha arttırıp 'Param Güvende' ile yapmak daha mantıklı olur.

Merhaba RX 6600 kart alacağım uygun fiyata temiz bir kart buldum. Adam hesabını 2003'te açmış bayağı da satışı var. Benim anlaşmalı kargom var ücretsiz gönderebilirim güvenip güvenmemek size kalmış diyor. Sizce güvenebilir miyim? Param Güvende ile alırsam 400 lira komisyon alıyor bu da çok fazla.

Referans isteyin o kadar eskiyse birkaç grupta illaki satışı vardır.

Bende güvenmezdim, farklı yolları deneyin dolap vs gibi.
Yalnız şöyle de birşey var, ben param güvendeye de güvenmiyorum. Daha önce bir modem gönderdim iade edildi modem bozuk geldi, çöp. Kulaklık gönderdim, padleri değiştirilmiş geldi pad masrafı çıktı birde.

Bende güvenmezdim, farklı yolları deneyin dolap vs gibi.
Yalnız şöyle de birşey var, ben param güvendeye de güvenmiyorum. Daha önce bir modem gönderdim iade edildi modem bozuk geldi, çöp. Kulaklık gönderdim, padleri değiştirilmiş geldi pad masrafı çıktı birde.
Alıcı için iyi bir sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı