Sahibinden'de Param Güvende ile kulaklık almak

Erenberkk

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, uzun zamandır kulaklık değiştirmek istiyorum ve Sahibinden'de bir ilana denk geldim. İlanı fotoğraf olarak ekledim Param Güvende ile satın almayı düşünüyorum fakat piyasaya göre fiyatı düşük mü? Herhangi bir sıkıntı çıkar mı? Param Güvende ile aldığımda farklı bir ürün gelme ihtimali var midir?

Dosya Ekleri

• 1111.png
    1111.png
    397,4 KB · Görüntüleme: 52
  • 2222.png
    2222.png
    17,3 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı bir ürün gelme ihtimali vardır. Satıcıya bağlı. Sizin de ürünü kabul etmeyip iade etme hakkınız var. İade ederseniz Param Güvende hizmet bedelini geri alamazsınız. Yalnızca ürünün fiyatını geri alırsınız.

Farklı bir ürün gelme ihtimali vardır. Satıcıya bağlı. Sizin de ürünü kabul etmeyip iade etme hakkınız var. İade ederseniz Param Güvende hizmet bedelini geri alamazsınız. Yalnızca ürünün fiyatını geri alırsınız.

Yaklaşık 16 adet ürün satmış satıcı yorumları falan da var fakat yorumlar 3-4 gün aralıklarla atılmış. Fake olma olasılığı vardır değil mi?

Yaklaşık 16 adet ürün satmış satıcı yorumları falan da var fakat yorumlar 3-4 gün aralıklarla atılmış. Fake olma olasılığı vardır değil mi?

Muhtemelen yoktur. Alabilirsiniz fazla da endişe etmeyin. Link atabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı