Sahibinden'de ucuz satıcı

Şimdi kesinlikle bu mağazayı kast etmiyorum(boşu boşuna dava yemeyelim şimdi)ancak aynı tarzda ürünlerin fotoğrafını çeken aynı tarzda açıklama yazan ve esenyurtda olan eski ürünleri kutulayıp satan mağaza gördüm ve sürekli isim değiştiriyordu.

Arkadaşlar kartı aldım. Kartta parmak izi bile yoktu. Yaklaşık bir 15dk 8xmsaa da çalıştırdım. Isı maksimum 67'yi gördü. 80FPS civarıydı. Vidaların üstündeki garanti bantları da duruyordu. Kutu eksiksizdi.

GPU-Z ve OCCT;

Eki Görüntüle 1639667

Eki Görüntüle 1639671

OCCT hiç kullanmadım umarım doğru yeri atabilmişimdir. Faturayı yarın akşam veya pazartesi akşamı e-fatura olarak yollayacakmış.

Garanti etiketi üzerinde mi kartın?

Şimdi kesinlikle bu mağazayı kast etmiyorum(boşu boşuna dava yemeyelim şimdi)ancak aynı tarzda ürünlerin fotoğrafını çeken aynı tarzda açıklama yazan ve esenyurtda olan eski ürünleri kutulayıp satan mağaza gördüm ve sürekli isim değiştiriyordu.

Garanti etiketi üzerinde mi kartın?
Evet üzerinde. Bu arada kendileride aynısını söyledi. Kendi isimlerini kullanarak satış yapan başka firmalar olduğunu söyledi. Fakat ne kadar doğrudur bilmiyorum. Akşam kartın birkaç fotoğrafını çekip atarım.

Doğru söylüyorsunuz hocam. Diğer parçalar hakkında hiçbir yorum yapamıyorum maalesef. Sıfır olduklarınıda sanmıyorum zaten. Fakat artık banamı denk geldi bilmiyorum benim kartım çok temiz.

Bayağı şanslı çıktınız o zaman. Ayrıca alalı kaç gün oldu? İlan neden hala kaldırılmadı satıldı diye?

Geri
Yukarı