Sahibinden'de ucuz satıcı

Şimdi kesinlikle bu mağazayı kast etmiyorum(boşu boşuna dava yemeyelim şimdi)ancak aynı tarzda ürünlerin fotoğrafını çeken aynı tarzda açıklama yazan ve esenyurtda olan eski ürünleri kutulayıp satan mağaza gördüm ve sürekli isim değiştiriyordu.

Garanti etiketi üzerinde mi kartın?

Evet üzerinde. Bu arada kendileride aynısını söyledi. Kendi isimlerini kullanarak satış yapan başka firmalar olduğunu söyledi. Fakat ne kadar doğrudur bilmiyorum. Akşam kartın birkaç fotoğrafını çekip atarım.

Doğru söylüyorsunuz hocam. Diğer parçalar hakkında hiçbir yorum yapamıyorum maalesef. Sıfır olduklarınıda sanmıyorum zaten. Fakat artık banamı denk geldi bilmiyorum benim kartım çok temiz.

Bayağı şanslı çıktınız o zaman. Ayrıca alalı kaç gün oldu? İlan neden hala kaldırılmadı satıldı diye?

Bayağı şanslı çıktınız o zaman. Ayrıca alalı kaç gün oldu? İlan neden hala kaldırılmadı satıldı diye?
Dün gece aldım. Neden kaldırılmıyor bilgim yok. Fakat bu MSI modelinden önce ilanda olan Asus'u sordum stoğunun olmadığını söyledi kendisi.

Hayırlı olsun. VRAM testi yaptın mı?

Garantisi faturası var mı?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…