Sahte iPhone ekranı zararlı mı?

Batuhan0061

Centipat
Telefonumun ekranı kırıldığı için ekranını değiştirttim. Ekran buram buram sahte kokuyor normalde kullanırım idare ederim dedim ama gözlerim çok yoruluyormuş gibi gelmeye başladı. Renklerin farkını anlamayı geçtim ekranı dümdüz tutmazsam ekran görünmüyor gibi geliyor. Göz sağlığıma zararı olabilir mi diye sormak istedim. Bu arada sahtesine bile 400₺ ödedim. Acayip moralim bozuk.

Telefonumun ekranı kırıldığı için ekranını değiştirttim. Ekran buram buram sahte kokuyor normalde kullanırım idare ederim dedim ama gözlerim çok yoruluyormuş gibi gelmeye başladı. Renklerin farkını anlamayı geçtim ekranı dümdüz tutmazsam ekran görünmüyor gibi geliyor. Göz sağlığıma zararı olabilir mi diye sormak istedim. Bu arada sahtesine bile 400₺ ödedim. Acayip moralim bozuk.
Hocam servis harici değiştirdiğin her yer zararlıdır.

Biraz fazla para verip kendi servisine orjinal ekran taktırmak varken neden çakma parçalara yönelirsiniz bilmiyorum.

Hocam servis harici değiştirdiğin her yer zararlıdır.

Garantisi biteli 2 yıl oldu ve 1000₺'den aşağı bir bedele yapacaklarını sanmıyorum. Sitesindeki verilerde öyle yazıyor en azından.

Biraz fazla para verip kendi servisine orijinal ekran taktırmak varken neden çakma parçalara yönelirsiniz bilmiyorum.

Birincisi orijinal servis İstanbul'da ve ben Muğla'dayım aktif olarak kullandığım için yakın bir yere götürdüm. İkincisi bana bu sahte bunu takalım mı diye sormadılar ben sahte olduğunu anladım. Hem malum ekonomik durumlarda sadece ekrana 1-2 bin lira vermek kolay değil.

Göz sağlığınıza etki etmez diye düşünüyorum ancak kalite açısından çöptür. Bu arada 400 TL nedir yahu? Ben 150'ye yaptırmıştım.

50 dolar civarıymış fiyatları. Sizin yaptırdığınız zamanda dolar kuru daha düşük olabilir.
Bu arada fiyatlandırmalar değişmiş sanırım. Artık yeni telefon almayı düşünüyorum. iPhone 7 kullandığım için idare edeyim diye ekranı taktırdım zaten telefona 3000₺ verdim. Ekran değişim bedeli 1070₺ olmuş. Sanırım bir süre daha idare edeceğim.
Merak eden dostlarım olursa diye linkini bırakmak istedim. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim dostlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı