Sahte lisans kullanıldığı nasıl anlaşılır?

berked

Centipat
Ucuza aldığım kod çalışmayınca canlı desteğe yazdım. Telefon koduyla giriş yapmamı söyledi ve bana 1234 diye giden kutucuklara numara girdirdi acaba bu orijinal bir lisanslama yöntemi mi? Geleneksel yol olmayınca aklıma KMSpico falan geldi.

1644004463563.png

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Arama çubuğuna CMD yazıp girin.
  • Ardından slmgr -dli yazıp ENTER tuşuna basın.
  • Çıkan kutucuğun açıklama kısmında lisans türünüzü (RETAIL, OEM veya VOLUME_MAK) olarak görebilirsiniz.

Eğer MAK olan kısım yazıyorsa büyük ihtimalle çok ucuz yollu edinilmiş ve dağıtımı daha önce birçok kişiye sağlanmış bir üründür.

Ucuza aldığım kod çalışmayınca canlı desteğe yazdım. Telefon koduyla giriş yapmamı söyledi ve bana 1234 diye giden kutucuklara numara girdirdi acaba bu orijinal bir lisanslama yöntemi mi? Geleneksel yol olmayınca aklıma KMSpico falan geldi.

Eki Görüntüle 1295477

Office lisansı ise bu şekilde yapılabiliyor.

slmgr /xpr cmd ye yaz korsansa bir tarih yazar değilse makine kalıcı olarak etkinleştirildi yazar. (Başka bir konudan alınmıştır.)
1644006843049.png
Güvendeyim o zaman hocam.
  • Arama çubuğuna CMD yazıp girin.
  • Ardından slmgr -dli yazıp enter tuşuna basın.
  • Çıkan kutucuğun açıklama kısmında lisans türünüzü (Retail, OEM veya volume_mak) olarak görebilirsiniz.

Eğer MAK olan kısım yazıyorsa büyük ihtimalle çok ucuz yollu edinilmiş ve dağıtımı daha önce birçok kişiye sağlanmış bir üründür.

1644006899841.png

Retail diyordu zaten satış sitesinde. Retail en uygunu herhalde?

Geri
Yukarı