Sahte ve virüslü afterburner-soft.com sitesi

Olur aslında ama, AdGuard'ın daha iyi bir güvenlik sunduğunu düşünüyorum. Kaynak tüketimi bir nebze yüksektir ama sisteminiz yeterliyse sayfa yükleme hızına etki etmeyecektir.

Kod:
https://afterburner-soft.com/?gclid=CjwKCAjwvNaYBhA3EiwACgndgoWo0GMIZ6J1rFm-wdui-ZexvoZ8wjs1xLOsmNjkJTATm2VIvmTMoBoC8ocQAvD_BwE

Bu bağlantıdaki fake sitesi ve MSI Afterburner yazdıgınızda en ustte cıkıyor. Bu sıte Kaspersky kurtardı beni. Siz de sakın bunu indirmeyin kendi sitesinden indirdikten sonra bir hata vermedi Kaspersky vesaire.

Şu an tam tarama yapıyorum şans deyin inşallah temiz çıkar

Şu an tam tarama yapıyorum şans deyin inşallah temiz çıkar
Engellemiş Kaspersky endişe etmeye gerek yok. Tarayıcılar artık izole bellek alanında çalışıyor güncel sisteminiz varsa bu alandan çıkan bir zararlının otomatik belleğe müdahalesi düşük bir ihtimal AV gözetiminde.

Engellemiş Kaspersky endişe etmeye gerek yok. Tarayıcılar artık izole bellek alanında çalışıyor güncel sisteminiz varsa bu alandan çıkan bir zararlının otomatik belleğe müdahalesi düşük bir ihtimal av gözetiminde.

Hocam program kurulurken engelledi Kaspersky ile tam tarama yaptım sorun yok format atmaya gerek yok değil mi? Düzeltme yapayım Kaspersky tam taramada 2 dosya bulmuş trojeb 2 sini silmis format gereklimi?

Dün kardeşim bu siteden indirmiş. Sistemde Kaspersky varken ilk etapta engelleyememiş zararlıyı. Şu an temizlemekle uğraşıyorum.

1662447013629.png

Tişikkirler uBlock Origin.

Dün kardeşim bu siteden indirmiş. Sistemde Kaspersky varken ilk etapta engelleyememiş zararlıyı. Şu an temizlemekle uğraşıyorum.
Artık ESET'ten şaşmamak lazım. Bunu tamamen anladım.

Bu siteyi şüpheli site olarak ESET'e bildireyim mi sizce?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı