Saints Row 4 Türkçe yama kurulmuyor

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sistemim kötü olduğu için eski oyunları oynuyorum. Neyse saint row 4'ü orijinal şekilde yükledim ve Türkçe yama kurmak istedim. Türkçe yamanın setupunu yükledim ve orada bana Saints Row 4.exe yi seçmem gerektiği yazıyordu. Bende tamam dedim ama Saints Row 4'ün kurulu olduğu yere girdim ama benden istediği dosya yok. İşletim sistemim Windows 8.1. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

@vavavaisvavaosas Belirtilen exe ya kök dizindedir ya da "bin" gibi bir klasör içindedir. Masaüstüne bir exe kısayolu eklendiyse sağ tıklayıp dosya konumunu aç de. Yine bulamıyorsan oyunun klasörüne gir ve sağ üstteki arama yerine .exe yaz.

Artı -1 Eksi
@vavavaisvavaosas belirtilen exe ya kök dizindedir ya da "bin" gibi bir klasör içindedir. Masaüstüne bir exe kısayolu eklendiyse sağ tıklayıp dosya konumunu aç de. Yine bulamıyorsan oyunun klasörüne gir ve sağ üstteki arama yerine .exe yaz.

Maalesef hepsini denedim olmadı.
@vavavaisvavaosas belirtilen exe ya kök dizindedir ya da "bin" gibi bir klasör içindedir. Masaüstüne bir exe kısayolu eklendiyse sağ tıklayıp dosya konumunu aç de. Yine bulamıyorsan oyunun klasörüne gir ve sağ üstteki arama yerine .exe yaz.

Ve siz yanlış anlamışsınız ben Türkçe yama yı kur butonuna tıklayamıyorum oyunu algılamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı