Salyangoz Sorusunu Kabul Eder Miydiniz?

Kabul eder miydiniz?

• Evet

Oy: 56 83,6%
  • Hayır

Oy: 11 16,4%

• Oy verenlerin toplamı
    67
Hayır o sizin nerde olduğunuzu biliyor ve çok zeki.

Kalsın onun stresiyle uğraşılmaz. Yolumuzu keser görmeyiz devamlı yere bakacak da değiliz. 100 milyon dolar olsa kendine ada alır, malikane yaptırır bir ömür nöbetçi parası ödersin.

Kalsın onun stresiyle uğraşılmaz. Yolumuzu keser görmeyiz devamlı yere bakacak da değiliz. 100 milyon dolar olsa kendine ada alır, malikane yaptırır bir ömür nöbetçi parası ödersin.
Bu soru bir ara ünlenmişti, videolar yapıldı üzerine. Her ne kadar basit bir soru gibi dursa bile bence biraz düşündürücü ve ikileme düşürücü. Yine de ölümsüzlük çok cezbedici büyük ihtimalle ben kabul ederdim.

Arkadaşlar internette görmüştüm ve uzun süre çoğu oyuna meme oldu bu soru. Peki siz kabul eder miydiniz?

Tam soru: Sen ve çok zeki bir salyangoz 1 milyon dolar alıyorsunuz ve ikinizde ölümsüz oluyorsunuz. Salyangoz senin nerede olduğunu biliyor ve yavaşça sana doğru geliyor. Kabul eder miydin ve planın ne?

Yemeğim ayağıma geliyor ve bir de para alıyorum mükemmel kabul ederdim ve şişte salyangozu yerdim.

Arkadaşlar internette görmüştüm ve uzun süre çoğu oyuna meme oldu bu soru. Peki siz kabul eder miydiniz?

Tam soru: Sen ve çok zeki bir salyangoz 1 milyon dolar alıyorsunuz ve ikinizde ölümsüz oluyorsunuz. Salyangoz senin nerede olduğunu biliyor ve yavaşça sana doğru geliyor. Kabul eder miydin ve planın ne?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğiniz meme bundan herhalde?
Böyle ise söverdim sans fightta son anina gelmişsin.
Anam ağlamıştı onu geçerken. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı