SAMP SWAT Armour modu beyaz olma sorunu

turkish kowboy

Decapat
SAMP'a "SWAT Armour" modu yükledim. Oyuna girince o mod, yani zırh bembeyaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mod yükledim derken nasıl bir yol izledin? Cleo mod mu yoksa .dff ve .txd dosyaları ile mi yükledin?.

SAMP değilde normal oyuna Cleo olarak Skin Changer mod yükleyip .dff ve .txd dosyalarını yeniden adlandırıp normal bir NPC üstünde dener misin? Eğer hala beyaz görünüyorsa .dff ve .txd dosyaları bozuk olabilir.
Kanka bozuk değil arkadaşımda çalışıyor ve Skin Changer'i yükelyecek halim yok, boşver.

Kanka bozuk değil arkadaşımda çalışıyor ve Skin Changer'i yükelyecek halim yok, boşver.
Kanka bu oyuna mod yüklemek böyle uğraştırıyor işte. Aslında bir yol daha var. Sen IMG Editor tarzı bir programla yüklemişsindir büyük ihtimalle. Modloader var çok daha kolay bir şekilde yüklüyor ve çoğu zaman bu tarz sorunları çözüyor. Yinede SAMP için oyuncu modeli yüklemeni tavsiye etmem. Araba, silah gibi modlar sorun çıkarmıyor ama oyuncu modeli benim için her zaman sorun çıkarmıştır. Bir süre sonra serverden atıyordu beni.

Beyazsa TXD dosyasını atmamışsındır. Modloader içine attıysan ESC > Modloader şeysi > Dosyayı bul tıkla ve 50 yazacak. Onu 55 yap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…