Şampiyon kim olacak?

Hocam lafı nasıl anlıyorsunuz. Arkadaş örnek göstermiş sadece. Ona bakacak olursanız Malatyaspor'da Newcastle değil. Ki gayette ihtimal var aslında. Kimse Hatay'ın 7 yiyeceğini beklemiyordu.
12 = Hatayspor'un Beşiktaş'a 7-0 kaybetmeden önceki son 9 maçında yediği gol sayısı.
6 = Yeni Malatyaspor'un bugünki Galatasaray maçından önceki son 9 maçta yediği gol sayısı.

Pekte ihtimalli gibi durmuyor.

12 = Hatayspor'un Beşiktaş'a 7-0 kaybetmeden önceki son 9 maçında yediği gol sayısı.
6 = Yeni Malatyaspor'un bugünki Galatasaray maçından önceki son 9 maçta yediği gol sayısı.

Pekte ihtimalli gibi durmuyor.
Bu tarz maçlarda istatistik konuşmak çok mantıklı değil çünkü Galatasaray'da varını yoğunu ortaya koyacaktır. Malatyaspor'un da yanlış bilmiyorsam bir hedefi kalmadı. Onlarında rahat olacağını düşünüyorum.

Ka
Bu tarz maçlarda istatistik konuşmak çok mantıklı değil çünkü Galatasaray'da varını yoğunu ortaya koyacaktır. Malatyaspor'un da yanlış bilmiyorsam bir hedefi kalmadı. Onlarında rahat olacağını düşünüyorum.
Karagümrüğün de bir hedefi yoktu fakat çok farklı bir oyun oynadılar. Normalde hücumda ve rahat bir oyun oynayan Karagümrük, Beşiktaş'a karşı sistem değiştirdi. Ayrıca Beşiktaş kazandığı halde Galatasaray şampiyon olursa Malatya gibi bir halkın takımının "averaj takımı" sıfatını kabul edeceğini sanmıyorum. Bunun için mücadele edeceklerdir.

BJK 2 Atıyorsa GS 6 atar (!)
Tebrikler hocam. Açıkçası çok da beklediğim gibi olmadı hem Beşiktaş hem de Galatasaray maçları. Beşiktaş'ın daha rahat olacağı bir maç bekliyordum aynı şekilde Galatasaray'ında. Gene de sezon boyunca hakedenin aldığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Tebrikler hocam. Açıkçası çok da beklediğim gibi olmadı hem Beşiktaş hem de Galatasaray maçları. Beşiktaş'ın daha rahat olacağı bir maç bekliyordum aynı şekilde Galatasaray'ında. Gene de sezon boyunca hakedenin aldığını rahatlıkla söyleyebilirim.
Hocam ben Takım tutmuyorum aman yanlış anlaşılmasın. Yukarıda yanlış kurulan cümleler için söylemiştim. Galatasaray'ı Uzay takımı sananlar vardı yukarıda maalesef.

Geri
Yukarı