Şampuan yutmak zararlı mıdır?

Siz denizde çok su yutuyorsunuzdur şimdi. (!)
Büyük ihtimalle psikolojik olarak korkuyorsunuz. 5-10 saniyelik nefes tutma ne size ne de beyninize bir zarar vermez.
Yok hocam nefes darlığı var bende herhalde normalde bile bazen zor nefes alıyorum.

Nasıl olabilir ya? Nefes al biraz kafanı yıka yani bu zor bir şey değil. Yani 1-2 saniye bile nefes tutamıyorsan sende ciddi sıkıntı var.

Arkadaşlar her banyo yapışımda şampuan yutuyorum ve yuttuğum şampuan ciddi bir miktar, zararları nelerdir?
Biraz saçma olacak da eğer yanlışlıkla ve bir kere yuttuysan salla gitsin.
En kötü ihtimal sabaha kalkamazsın, o zaman anlarsın ne olduğunu

Ben kusmuştum ve hop mükemmelim.

Ya aslında bu sorun panik atak gibi bir şey ne alaka diyeceksiniz aynısının bir değişiğini kardeşim yapıyordu burnundan alacağı nefesin yetersiz kaldığını düşünerek panik yapıp çok fazla ağızdan nefes alıyordu ve çoğu zaman banyoda öksürük sesleri gelirdi annem koşardı nefes borusuna su kaçardi yani ama artık yapmıyor kendini alıştırdı sizde panik yapmadan burnunuzdan nefes alın şampuanlanırkende burnunuzdan nefes alın ama yüzünü ellerinizle silin öyle alın panik yapmayın o yeter genellikle.

Zararlıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…