Satılık Samsung 120GB 840 EVO SATA 3.0 (Okuma 540MB / Yazma 520MB) SSD

Yanlış anlamayın ama sıfır fiyatı zaten 220 TL civarı. İnsanlar neden tehlike alsın?
Fiyat konusunda yanlışın var.
Linke tıklayıp bakabilirsin Vatan da 260 tl civarında .
Benim aldığım ssd de sıfır arasında bir fark yok kutusunda duruyor faturalı, garantili.
Tehlike arz eden bir durum yok ortada.
Kendim için aldım öğrenciyim paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum.
üniversiteye gidicem boşuna duracak bilgisayarımda.

Son düzenleme:
230 lira civarı 0 bulma şansınız var mağazadan. Sadece 4 mesajla bu şekilde yeni üyelikle bu fiyata satmanız dahada zor fiyatı tekrar güncelleyin bence.

230 lira civarı 0 bulma şansınız var mağazadan. Sadece 4 mesajla bu şekilde yeni üyelikle bu fiyata satmanız dahada zor fiyatı tekrar güncelleyin bence.
Ben uzun bir zamandır technopat sosyal platformunu takip eden biriyim.
Üyeliğim yeni olabilir sadece 4 mesajım da olabilir, bunu satmak istediğim ürünle bağıntı kurarak dile getirişin dostça bir yaklaşım değil.
Fiyat konusunda aldığım SSDnin verdiğim linkte güncel satış fiyatı görünmektedir aynı mağazadan alınmıştır.

Fiyat 200 tl olmuştur.
Son fiyattır.
Kullanılmamış sıfırdır.

Satmak istediğim kullanılmamış ve sıfır bir ssd.
Kullanılmış olsa emin ol fiyatı çok çok düşük tutardım.

Güncel

Güncel

Fiyat : 200 tl

Güncel
Dostum 150 tl veririm. Sonuçta mağazadan değil ve 850 evo 220tl gibi bir fiyata bulunabiliyor. 150 TL okey dersen mailden ulaşabilirsin imzamda var.

Dostum 150 tl veririm. Sonuçta mağazadan değil ve 850 evo 220tl gibi bir fiyata bulunabiliyor. 150 TL okey dersen mailden ulaşabilirsin imzamda var.
.
Garantisi olmasaydı ve kullanmış olsaydım vereceğin paraya alırdın.
Fiyat 200 tl

Güncel

Güncel

Güncel

Güncel

Bu fiyata bu ürünü biraz zor satarsın dostum. 200 tl verebilen biri 20-30 liradan kaçmaz mağazadan alır...

Yeni konular

Geri
Yukarı